FAQ

Na starcie naszej współpracy dostaniesz ode mnie wywiad oraz dzienniczek żywieniowy do wypełnienia. Na tej podstawie analizuję aktualny sposób żywienia, stan zdrowia oraz tworzę 7-dniowy indywidualny jadłospis, który jest przeznaczony do stosowania przez okres 4 tygodni. Po pierwszym tygodniu, jeżeli któreś z dań nie przypadnie Ci do gustu, wymieniam je na inne. Przez cały okres współpracy będę monitorować Twoje postępy i będę do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości.

Jadłospis, który ode mnie dostaniesz jest całkowicie dopasowany do Ciebie. Dostaniesz ode mnie dietę uwzględniającą Twoje preferencje smakowe, stan zdrowia i aktywność fizyczną. Biorę pod uwagę produkty i potrawy, które uwielbiasz i wkomponowuję je w dietę, aby dieta była dla Ciebie łatwa i przyjemna w realizacji. Dodatkowo do jadłospisu dołączam narzędzie, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie zastępować produkty, a nawet całe posiłki wedle swoich upodobań.

Nie u wszystkich badania są obligatoryjne. Nie wymagam badań od osób młodych, bez problemów zdrowotnych. Jeżeli natomiast zmagasz się z nadwagą/otyłością, należysz do grupy ryzyka innych chorób lub bardzo długo nie robiłeś/robiłaś badań to należy je wykonać. Podstawowa lista badań: morfologia, TSH, ft3 i ft4, glukoza na czczo, insulina na czczo, lipidogram, witamina D, ferrytyna, żelazo, homocysteina.

Płatność za konsultację on-line należy uregulować za pomocą przelewu bankowego (Nr konta: 24 1140 2017 0000 4202 1303 0422. Tytuł przelewu: imię, nazwisko i data konsultacji).